В РУБІЖНОМУ ВІДБУВСЯ СПОРТИВНО-МАСОВИЙ ЗАХІД «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»

28 листопада 2017 року в спортивному залі Рубіжанської     спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся  міський етап Всеукраїнського спортивно - масового заходу для дітей "Олімпійське лелеченя", в якому взяли  участь дев'ять команд шкіл міста.

На початку змагань, з привітанням і побажаннями перемоги виступили  провідний спеціаліст відділу управління освіти Рубіжанської міської ради Бутенко Олена Олексіївна, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Ступнікова Світлана Олександрівна, і майстер спорту СРСР з  легкої атлетики  Нестерова Ніна Вікторівна  (яка була на наших змаганнях   безпосередньо  суддею в найшвидшому та найскладнішому етапі змагань - "Естафеті").

108 хлопчиків і дівчаток, після довгої та  наполегливої підготовки зустрілися в залі, щоб вирішити, хто найсильніший. Для цього треба було ефективно, швидко, цікаво, в найкращих традиціях "олімпійців" презентувати свою команду, після чого показати  всі свої  знання історії, правил, в інтелектуальномуконкурсі "Олімпійській вікторині".

Завершила День змагань "Комбінована естафета", етап, в якому спортсмени показали свою швидкість, спритність, силу, прагнення до перемоги.

Кульмінацією стало підведення підсумків і нагородження призерів та переможців. Бронзовими медалями  за зайняте III місце нагороджена команда ЗОШ № 4 (представник команди Боцун Ю.В.). II місце і срібні медалі в упертій боротьбі дісталися команді СШ №2 (представники команди Дембовський Ю.М., Комарчева Ю.О., Нєскородєва К.М.). І чемпіонами, володарями золотих медалей, стала команда, яка представить наше місто на обласних змаганнях - СШ № 7 (представник команди Конониха О.Ф.).

4 місце - КНВК «Рубіжанський ліцей» (Корнілін О.О., Зімін І.)

5 місце - ЗОШ № 8 (Талалай В.В).

6 місце - СШ № 10 ( Фатєєва М., Кислиця В.Г.)

7 місце – КНВК «Школа-дитячий садок» (Кузнєцов М.М.) і ОШ № 9 (Решетняк Т.П.)

8 місце - ЗОШ № 3 (Григоров А.М.).

Вітаємо всі команди, що брали  участь в міському етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей "Олімпійське лелеченя" і бажаємо нових спортивних перемог.