Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Участь у міжнародних проектах

1999-2003 рр. - у Програмі «Партнерство громад Україна - США для поширення досвіду місцевого самоврядування» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Працівники органу місцевого самоврядування пройшли фахові навчання та ознайомились з міжнародним досвідом розвитку інших громад.

2004-2005 рр. - в Проекті «БІЗПРО» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в сфері регуляторної реформи та створення єдиних офісів з надання дозвільних документів.

З 2007 року - у проекті "Економічний розвиток міста", розроблено та затверджено Стратегічний план економічного розвитку міста

Проект Агентства США з міжнародного розвитку "Економічний розвиток міста" має на меті забезпечити сталу спроможність українських міст залучати прямі іноземні інвестиції. Проект допомагає органам місцевого самоврядування розробляти та впроваджувати стратегічні плани економічного розвитку, сприяє зміцненню організацій, які підтримують місцеві ініціативи в галузі економічного розвитку, готує професіоналів із залучення інвестицій.  

З  2007 рокуу Муніціпальній програмі врядування та сталого розвитку (МПВСР), що впроваджується ПРООН

Метою МПВСР є сприяння розвитку демократичного управління задля покращення якості життя людей в містах України. Дана мета досягається шляхом всановлення громадсько-приватного партнерства. Головні сфери підтримки програми:

  • формування організацій спільного характеру;
  • розбудова інстутиційного потенціалу;
  • впровадження місцевих проектів;
  • підвищення рівня обізнаності;
  • заходи у сфері політики та законодавства.  

З 2008 року -  у проекті "Запровадження етичного та ефективного управління та формування громадського контролю"

Проект „Запровадження етичного та ефективного управління та формування громадського контролю" виконується в рамках проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні „Гідна Україна", що виконується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (М8І) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (ІІ8АШ) та Корпорації „Виклики Тисячоліття" (МСС). 

В результаті реалізації проекту мають бути створені організаційні, інформаційні та методологічні підвалини для широкого запровадження „Шести принципів вдалого управління" в органах місцевого самоврядування (ОМС), підготовлена громадська думка щодо значимості ідеї прозорості, етичності та ефективності у діяльності місцевого самоврядування.  Завдання проекту  передбачені до запровадження у місті:

  • створення Реєстру та розробка Карток-описів послуг, які надаються ОМС громаді (Принцип Прозорості);
  • створення    Етичного    кодексу    працівників    міськвиконкому    (Принцип Несхвалення корупції);
  • опрацювання    Хартії    співпраці    органів    місцевого    самоврядування    із неурядовими організаціями (Принцип Участі громадян).  

З 2008 року - у проекті Українсько-Німецького технічного співробітництва "Енергоефективність у будівлях"

Одним з головних пріоритетів проекту є покращення енергетичної ефективності в муніципалітетах через розробку політики та стратегії  впровадження планів дій з енергоефективності в українських містах-партнерах.

з 2009 року -  у Програмі «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках Конкурсу «Сприяння зменшенню наслідків соціально-економічної кризи на місцевому рівні.
   Затверджено Положення «Про тимчасовий порядок продажу земельних ділянок або права оренди на них на конкурентних засадах на території Рубіжанської міської ради». Виготовлені промоційні матеріали про місто інвестиційного напрямку, які розповсюджені серед представників делегацій під час проведення І Луганського Міжнародного інвестиційного форуму 18-19.11.2010 р.

2009-2012 р.р. - в Проекті «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
   Розроблений та впроваджений Стратегічний план економічного розвитку та підвищення  конкурентоспроможності Північно-Західного субрегіону Луганської області «Інноваційний Донбас» до 2015 року.  Розроблено інвестиційний бренд і логотип субрегіону, а також Дорожня карта інвестора і Положення про інвестиційну діяльність на території м. Рубіжне. З залученням чеських фахівців розроблений Концептуальний дизайн проекту «Індустріальний парк – Рубіжне», презентація якого представлена на II Луганському Міжнародному інвестфорумі у жовтні 2011 року. Виготовлена і передана для розповсюдження презентаційна продукція інвестиційного напрямку. Розроблений і переданий у користування регіональний інвестиційно-туристичний веб-сайт.

З 2009 рокув Проекті «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
На базі ГО «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» створено Ресурсний центр для розвитку ОСББ, основними завданнями якого є надання громадянам консультаційної та правової підтримки при створенні товариств співвласників багатоквартирних будинків, захист прав і інтересів діючих ОСББ, залучення мешканців міста до управління на місцевому рівні.

з 2010 рокув Проекті «Підвищення  якості муніципальних послуг в Україні» Німецького товариства технічного співробітництва (GIZ).
Створено Центр надання адміністративних послуг у м. Рубіжне, та організована його робота. Проведені організаційні зміни в роботі виконавчих органів Рубіжанської міської ради для більшої їх орієнтації на потреби громадян при отриманні адміністративних послуг.
   З метою вдосконалення організації надання спеціалізованої акушерської допомоги породіллям та вагітним, громади міста Рубіжне та Кремінського району Луганської області, залучивши до впровадження міжмуніципального проекту GІZ, об’єднали свої фінансові та матеріальні ресурси заради ремонту, облаштуванню та подальшому утриманню міжрайонного пологового відділення Рубіжанської центральної міської лікарні

2015 р.в Проекті  "Відновлення соціальних послуг та налагодження миру в Донецькій та Луганській областях" Програми Розвитку ООН за фінансової підтримки уряду Японії.
Реалізація інфраструктурних проектів:
1. Центральна міська лікарня, лабораторія та інфекційне відділення, м. Рубіжне, Луганська обл.
2. Денний центр для дітей з інвалідністю, м. Рубіжне, Луганська  обл.
3. Реконструкція системи каналізації школи № 5 – комплекс з дитячим садком, м. Рубіжне, Луганська обл.
    
   2015-2017 р.р. – в Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Фаза ІІІ».
    Проект передбачає впровадження проектних ініціатив організацій громади (ОСББ, навчальних закладів) у реалізації єнергоефективних заходів, та придбання медичного обладнання для Рубіжанської центральної міської лікарні.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 379
візитів сьогодні: 2102
візитів всього: 585452