Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
11-а Міжнародна туристична виставка «TRAVEL TURKEY»

У контексті активізації галузевого співробітництва із Турецькою Республікою пропонуємо розглянути можливість участі членів Асоціації індустрії гостинності України у роботі 11-ї Міжнародної туристичної виставки «TRAVEL TURKEY», що проходитиме у період 7-10 грудня
2017 р. у м. Ізмір (Туреччина).

Організаторами заходу (компанія «IZFAŞ») пропонується Україні участь у статусі країни-партнера у зазначеній виставці. Серед основних напрямів роботи виставки визначено надання послуг у сфері медичного туризму. Також передбачається презентація культурного потенціалу країни-партнера, а також проведення т.зв. «Гастрономічного конгресу», на якому представлятимуть національні кухні країни-учасниці основного заходу.

Організаторами виставки планується спорудження двох павільйонів. У першому - комерційному - павільйоні працюватимуть представники туристичних агентств і зазначений майданчик буде відкритих для відвідувачів лише в останні два дні роботи виставки. Інший павільйон матиме загально-інформаційні функції для ознайомлення відвідувачів із туристичним потенціалом країни.

Слід зазначити, що щорічна міжнародна виставка «TRAVEL TURKEY» є одним з найбільших у Туреччині виставкових заходів у сфері туристичного бізнесу, яка проводиться за сприяння Асоціації туристичних агентств Туреччини (TURSAB), за підтримки Міністерства культури та туризму ТР, та перетворився на майданчик переговорів, демонстрації туристичного потенціалу, а також встановлення ділових контактів між туроператорами.

У 2016 р. на виставці «TRAVEL TURKEY» було зареєстровано максимальну кількість у 30 тис. відвідувачів, 6 тис. з яких - представники іноземних компаній. Виставка традиційно відбуватиметься на території Ізмірського виставкового центру (http://www.travelturkeyexpo.com).

Також інформуємо, що координатором заходу виступатиме Міністерство економічного розвитку і торгівлі України в особі заступника Міністра – Тітарчука М.І.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 6649
візитів всього: 545200