Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Програма надання бізнес-грантів для створення робочих місць внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та особам, які постраждали від конфлікту в Україні

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму ЛОДА повідомляє про те, що розпочинається нова програма надання бізнес-грантів для створення робочих місць внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та особам, які постраждали від конфлікту в Україні, спрямована на підтримку ВПО, стабілізацію їх життя шляхом працевлаштування й отримання доходів.

Програма реалізується Данською Радою у справах біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation / SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development / DFID).

Метою програми є створення нових робочих місць для ВПО через інвестиційний внесок у розширення існуючого бізнесу.

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць від 2000 до 10000 дол. США.

Умови отримання гранту:

1. Діючий рентабельний бізнес, що планує розширюватись.

2. Детальний бізнес-план з особливою увагою на створення та підтримку нових робочих місць для ВПО та осіб, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

3. Інвестування з боку заявника у заплановане розширення свого бізнесу не менше 50 % коштів від суми гранту.

4. Створення одного й більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менш як 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб має обов’язково перевищувати суму отриманого гранту.

Розмір гранту – від 2000 до 10000 доларів.

Заявку на участь можна подати за посиланням: http://lap.drc.ngo/form/sme.

Заявки приймаються до 30 листопада 2017 року!

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі у Програмі!

Кожна заявка розглядатиметься конкурсною комісією, яка остаточно приймає рішення щодо подальшої участі заявки у Програмі. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право на відхилення будь-якої заявки.

Більш детальну інформацію щодо участі у Програмі можна отримати за телефонами:

093-073-53-73 – Ольга;

095-701-88-51 – Олег;

073-406-81-41 – Гаряча Лінія (вівторок, п’ятниця: 1400 ÷ 1800).


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 10
візитів сьогодні: 6736
візитів всього: 545200