Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

  07 листопада у Сєвєродонецькому міському Палаці культури з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбувся урочистий захід. Найтепліші слова привітання та вдячності працівникам культури висловила заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик: «Це велике щастя займатися справою, яка єднає людей, несе культуру до кожного серця, кожної душі». Підбиваючи підсумки за 2017 рік вона зазначила, що в області реалізована програма з підтримки та придбання музичних інструментів для музичних шкіл, також багато проектів направлені на розвиток і відбудову культурних установ, які знаходять поблизу лінії розмежування. Під час заходу відбулися нагородження працівників культури. Листами подяки та грамотами управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації було визначено кращих працівників будинків культури, музичних закладів, учасників художньої самодіяльності області, серед рубіжан директор МКУ «Палац культури Ганна Бережна та керівник циркової студії «Кристал» Олександр Ляпаєв.

 Також були нагороджені переможці обласного огляду-конкурсу «Луганщина – світанок України», який крокував по Луганщини з лютого по листопад 2017 року. Протягом дев’яти місяців райони та міста області презентували свої творчі надбання, культурну, географічну і етнічну спадщину. Найкращім серед міст Луганської області дипломом ІІ ступеню нагороджено м. Рубіжне.

  Слова щирих і сердечних вітань пролунали також від заслуженої артистки України Анжеліки Рудницької, яка виконала почесну місію – вручила працівникам культури Подяки Міністра культури України.

  По завершені офіційної частини на присутніх чекав Гала-концерт обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України».

 9 листопада в малому залі МКУ «Палац культури» м. Рубіжне з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбувся урочистий захід. На свято завітали заступник міського голови Любов Сидоренкова та начальник відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Вікторія Сидорчук, які  висловили найширіші слова привітання та вдячності працівникам Палацу культури. Грамотами виконавчого комітета Рубіжанської міської ради, відділу культури, молоді та спорту за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток культури міста були нагороджені найкращі працівники. Директор МКУ «Палац культурии» Ганна Бережна в своєму вітанні висловила щирі слова вдячності усьому колективу і кожному окремо, побажала творчої енергії, натхнення, любові і Миру!

 

 

Зав. відділом  Наталія Бережна 

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 41
візитів сьогодні: 907
візитів всього: 586337