Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Творча зустріч в МКУ «Палац культури»

Ні для кого не секрет, що успішна робота будь якого закладу, у більшості випадків, залежить від її досвіду та умінню налагодити співпрацю з іншими колективами і закладами, а саме, коли мова йде про заклади культури. А допомагають у цьому дружні зустрічі та обмін досвідом. Луганський обласний центр народної творчості додає багато зусиль для того, щоб такі зустрічі проходили у нас на Луганщині.

Так 22 вересня 2017 року у Новоайдарському районі Луганської області відбувся обласний  етнофестиваль  "Стежками Лемківщини", на який був запрошений жіночий квартет "Дивоцвіт" народного дому с. Зимна Вода Пустомитівського району  Львівської області. 23 вересня 2017 року з творчим візитом цей колектив завітав і до нашого міста.  Колектив у складі Мар’яни Іващишин, Лесі Дерпак, Віри Паращак і Марти Бойко був створений у лютому 2016 року,  але він вже відомий не тільки у Львівській області, а і в Польщі. Протягом двох годин у малому залі МКУ «Палац культури» лунали не лише українські народні і сучасні пісні, але й духовна музика у виконанні наших гостей, а також провідних хорових колективів міста.

На зустрічі були присутні учасники Народного хору народної пісні (керівник Геннадій Васильєв), Народний хор ветеранів «Червона калина» (керівник Лідія Рогозіна), клуб «Зустріч» територіального центру м.Рубіжне (керівник Галина Малкова). Самодіяльні співаки обмінювалися піснями, спілкувалися, аплодували один одному, а в завершенні зустрічі всі разом заспівали українську народну пісню «Несе Галя воду». За дружньою розмовою, кожен з учасників творчої зустрічі зміг дізнатися багато нового. Ми з нетерпінням чекаємо нових творчих зустрічей і щиро дякуємо керівництво Луганського обласного центру народної творчості, а саме директора центру Ірину Дячук,  за надану можливість приймати у себе колег з інших куточків нашої Батьківщини.

 

Директор МКУ «Палац культури»      Ганна Бережна 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 13
візитів сьогодні: 1711
візитів всього: 592146