Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День Сім’ї – улюблене свято мешканців міста Рубіжне

Восени в наше місто традиційно приходе яскраве та невтомне свято сімейного щастя, благополуччя та кохання – День Сім’ї. Мешканці та гості міста завжди особливо чекають на це чудове свято, яке на протязі багатьох років збирає маленьких та дорослих рубіжан на головній площі Рубіжного.

Цього року свято розпочалось із самого ранку. На площі Володимирській проходив ряд цікавих заходів об’єднаних однією темою      «Сім’я», а саме: майстер-класи, показові виступи та змагання. На протязі дня у сквері біля фонтану працювала фото-зона «Обличчя Рубіжного», в якій змогли прийняти участь усі творчі родини міста.

О  14:30 на головній сцені міста розпочався фестиваль національно-етнічних культур «Сузір’я злагоди». У фестивалі прийняли участь гості з різних куточків нашої області, а також провідні колективи міста. Різноманіття та краса номерів художньої самодіяльності нікого не залишили байдужими. Тут же, поруч зі сценою, відбулось смачне «Свято національних страв», де всі бажаючі мали можливість скуштувати страви різних країн.

Святкову програму продовжив гала-концерт переможців другого відкритого фестивалю-конкурсу «Таланти твої, Рубіжне». Завдячуючи підтримці засновників БФ «Кришталеве джерело» народних депутатів України Юлія Іоффе та Юрія Бойко найяскравіші номера, які так сподобались рубіжанському глядачеві, нові виконавці, та, звісно нагородження учасників незабутнього конкурсу, який ось уже другий рік проходить в серпні-вересні, в рамках святкування Дня Сім’ї, стали прикрасою цього чудового свята.

О 17:00 у сквері біля фонтану пройшов молодіжний  фестиваль живих скульптур «Вулична імпреза»,  в якому творча молодь міста змогла проявити свою фантазію. Тут можна було сфотографуватись із кумедними Енгрі Бьордс, величними Дейнеріс Таргарієн та Джоном Сноу, а також з красунею Оксаною та її парубком Ковалем Вакулою. Прикрасою заходу стали художні номера від навчальних закладів міста.

В той самий час на головній сцені міста пройшла  культурна акція «Український формат», яка поєднала в собі виступ Ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії та караоке, за участю талановитих рубіжан та гостей міста. Відмінний настрій, можливість проявити себе, і дійсно, отримати сувеніри на пам’ять – усе це рубіжанські глядачі отримали  в ході цього незабутнього заходу.

Святкову програму «Зі святом, рідне місто!» відкрив яскравий та неповторний флеш-моб «Ми – рубіжани!», до якого приєднались провідні колективи міського Палацу культури, учні Рубіжанської дитячої школи мистецтв, найкращі спортивні секції, а також школи міста. Більш ніж 20 хвилин танцювальне шоу, з елементами спортивних трюків, вражало масштабністю та оригінальністю рубіжанського глядача. Родзинкою шоу стала поява велетенського клоуна на ходулях.

Продовженням шоу стало вшанування трудових династій міста. Міський голова Сергій Іванович Хортів привітав родини міста зі святом та побажав усім присутнім миру, добра та сімейного благополуччя.

Святкову програму продовжив великий концерт провідних колективів та виконавців міста. Завершенням свята став виступ всіма улюбленим Ансамблю пісні і танцю «Патруль».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 49
візитів сьогодні: 1957
візитів всього: 585605