Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
16 вересня у нашому місті відбулося традиційне свято День сім’ї

Напередодні міського свята Централізована бібліотечна система провела фотоконкурс  «Сім’я в об’єктиві», у якому прийняли участь 22 конкурсанти. Переможці були визначені у наступних номінаціях: «Ах, це весілля!», «Мамина радість, татова гордість», «Разом дружна сім'я», «Любимо разом відпочивати», та отримали нагороди від міського голови Хортіва С.І.  Найкращі роботи учасників були представлені  на виставці в День сім’ї.

Також співробітники ЦМБ оформили фотозони: «Ми українці», «Я люблю Рубіжне» та «Щастя бути сім'єю», у яких із задоволенням  фотографувались мешканці та гості міста.

Не залишилися без уваги і юні рубіжани, для яких бібліотекарі організували аквагрим. На час ставши художниками, вони малювали на обличчях усіх бажаючих різноманітні картинки. На протязі 1,5 годин черга не зменшувалася. Діти йшли радісні, а потім приводили своїх друзів. Тільки заради кожної посмішки цих щасливих хлопців та дівчат, варто було провести цю акцію.

Централізована бібліотечна система щиро дякує всім, хто прийняв активну участь в організації фотозон: МКУ «Палац культури» в особі директора Бережної Г.В., Гайворонському В.І., майстерні свят м. Рубіжного (Леонову А., Берідзе Г.), Баканову В.М., Грицай Н.В., Єфімєнко І.В.

У житті кожної людини немає нічого важливішого за сім'ю, і такі свята допомагають зрозуміти, якими ж все-таки цінностями ми повинні дорожити найбільше.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1887
візитів всього: 585598