Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«XI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас»

24 серпня 2017 року, в день загальнодержавного свята нашої держави –День незалежності України,  на одній з територій Луганської області – Сватівському гостинному краю, в якому воронцеві – шовковисті степи, крейдяні гори та оксамитові ліси, краю, в якому живуть працоьовиті, закохані у свою землю і пісню люди, відбувся XI Всеукраїнський  фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас». Цього року захід мав особливий національно – патріотичний задум і поєднав у собі свято пісенного слова і талановитої мелодії до нього, свято запального танцю і багатого асартименту виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, що набуло важливого значення у мистецькому житті Луганської області.

Рубіжне було гідно представлено делегацією із 52 аматорів народного мистецтва в номінаціях «Слобожанські візерунки», «Слобожанський вернісаж», «Калинова зоря», «Авторська пісня», «Поетичний курінь» та «Козача вольниця».  

Очолили делегацію начальник відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Вікторія Сидорчук та директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна. В делегації міста Рубіжне були представлені:

самодіяльні колективи МКУ «Палац культури та його філії: чоловічий вокальний ансамбль Народного хору народної пісні (керівник Олександр Буров) та Народний ансамбль танця «Барвінок» (керівник Ксенія Саєнко), чоловічий вокальний ансамбль «Травень» та вокальний ансамбль «Зоряночка» (керівник Василь Лебідь), солістка Ольга Вєтрова;

зразковий вокальний ансамбль «Камертон» КВР (керівник Валерій Колесніков);

вокальний ансамбль «Родничок» від Територіального центру (керівник Галина Малкова);

майстри  творчого клубу «Золоте коло+» (Міський музей) Ольга Ліхачова, Ірина Літвінова, Ольга Філіпова, Олена Чистоклєтова;

майстри та поети (Централізована бібліотечна система) Володимир Петрушенко, Анжела Давидова, Ірина Дзюкевич.

Кожного разу фестиваль-конкурс збирає талановитих учасників з різних куточків нашої країни. Тому навіть серед тих, хто не став переможцем цього свята, у пам’яті залишаться приємні враження про цікавих людей та багато приємних спогадів.

В рамках Слобожанського свята міський музей вперше прийняв участь в обласній виїзній виставці музейних  старожитностей «Немеркнучий світ давнини». Для участі у виставці  зберігач фондів музею Ірина Стрєлкова підготувала 16 експонатів XIX -  початку XX сторіччя, які супроводжувалися  цікавим описом  кожної старожитності. Це були   предмети пробуту  та одягу, яким  користувалися наші пращури.

Всі колективи, а також учасники фестивалю - конкурсу були нагороджені Дипломами  за участь та популяризацію найкращих  побутових традицій  українського народу, а ансамбль «Камертон» здобув третє місце в номінації «Авторська пісня».

 

Дякуємо кожному, хто знайшов можливість взяти участь у фестивалі, та надав організаційну підтримку для участі у фестивалі. Щирі слова вдячності генеральному директору ООО НВП «ЗОРЯ», депутату Рубіжанської міської ради Олександру Чернецову за увагу, надихання на нові творчі ідеї та налаштування на позитивний лад.   


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 26
візитів сьогодні: 6903
візитів всього: 602845