Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 03.07.2017 по 07.07.2017

За період з 29.06.2017 по 30.06.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 62 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до міського голови Хортіва С.І – 9, на виїзному прийомі міського голови Хортіва С.І. - 9 .

Із загальної кількості звернень: з урядової гарячої лінії отримано                         4 звернення, з ОДА – 5, з Департаменту УЖКГ ОДА - 5.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

6 – від ветерана праці, 15 - від пенсіонерів, 2 – від інваліда 1 гр., серед яких 9 – колективних, 1 – повторне, 1 – анонімне.

18 звернень розглянуті міським головою Хортівим С.І., 2 - першим заступником міського голови Якуніним О.В., 1 – керуючим справами виконавчого комітета  Арцевим Ю.М.

Традиційно найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, благоустрій території, ремонт каналізації, ремонт ліфтів та інші. Таких питань зареєстровано 21.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, отримання соціальних виплат), житлових (надання житла переселенцям), захисту прав споживачів (покупка неякісних товарів) та інші.

Чотири звернення було направлено за належністю на розгляд та прийняття заходів до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено 22 звернення щодо надання матеріальної допомоги для лікування мешканців міста та інші.

На всі звернення керівництвом Рубіжанської міської ради надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 10
візитів сьогодні: 2861
візитів всього: 545286