Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 26.06.2017 по 30.06.2017

За період з 29.06.2017 по 30.06.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 27 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 3.

Із загальної кількості звернень: з урядової гарячої лінії отримано 6 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло: 1 – від ветерана праці, 10 - від пенсіонерів, 1 – від дитини війни, 1 – від інваліда 1 гр., 2 – від інвалідів 2 гр.,  серед яких 4 – колективних, 1 – повторне, 1 – анонімне.

18 звернень розглянуті міським головою Хортівим С.І., 4 - першим заступником міського голови Якуніним О.В., 2 – заступником міського голови Ткачуком В.С., 3 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.

Традиційно найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, благоустрій території, ремонт каналізації, ремонт ліфтів та інші. Таких питань зареєстровано 12.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, отримання соціальних виплат), житлових (надання житла переселенцям, надання прописки в м. Рубіжному) та інші.

Одне звернень було направлено за належністю на розгляд та прийняття заходів до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено 11 звернень щодо надання матеріальної допомоги для лікування мешканців міста.

На всі звернення керівництвом Рубіжанської міської ради надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2514
візитів всього: 545417