Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 19.06.2017 по 23.06.2017

За період з 19.06.2017 по 23.06.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 34 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на виїзному прийомі до міського голови Хортіва С.І. – 9.

Із загальної кількості звернень: з урядової гарячої лінії отримано 3 звернення, від помічника НДУ Іоффе Ю.Я. – 2.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

6 – від ветеранів праці, 24 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 1- від інваліда 1 гр., 2 – від інвалідів 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 2 – від учасників бойових дій,  1 – від багатодітної сім’ї, серед яких 3 – колективних,  3 – повторних.

32 звернення розглянуті міським головою Хортівим С.І., 1 - першим заступником міського голови Якуніним О.В., 1 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.

Традиційно найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, благоустрій території, освітлення вулиць, заміна внутрішньобудинкового вводу трубопроводу газу, погашення боргу за послугу газопостачання та інші. Таких питань зареєстровано 29.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування), житлових (надання житла, надання прописки в м. Рубіжному), охорони здоров’я (надання путівок), транспорту (зміна руху міського автобусу) та інші.

Дев’ять звернень було направлено за належністю на розгляд та прийняття заходів до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено три звернення щодо відновлення пошкодженого паркану по вул. Визволителів, прочистки каналізаційного колектору по пр. Московському та демонтажу аварыйноъ опри електрозв'язку по вул. Першотравневої.

На всі звернення керівництвом Рубіжанської міської ради надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1773
візитів всього: 545446