Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 12.06.2017 по 16.06.2017

За період з 12.06.2017 по 16.06.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 32 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 3.

Із загальної кількості звернень: з урядової гарячої лінії отримано 7 звернень, з гарячої лінії Луганської ОДА – 2, від депутата Рубіжанської міської ради – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

2 – від ветеранів праці, 10 - від пенсіонерів, 1 – від дитини війни, 2 – від інвалідів 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від багатодітної сім’ї, 1 – від учасника ЛА на ЧАЕС, серед яких 5 – колективних,  2 – повторних.

Із загальної кількості звернень 5 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 22 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 4 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р., 1 - керуючим справами виконавчого комітету Арцевим Ю.М.

Традиційно найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, благоустрій дитячих майданчиків, вивіз сміття, ремонт каналізації в підвальному приміщенні, демонтаж супутникових антен, ремонт температурного шву, вирішення питань з безхазяйними квартирами та інші. Таких питань зареєстровано 20.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, умови отримання соціальних виплат), житлових (надання житла переселенцям, надання реєстрації в м. Рубіжному), охорони здоров’я (організація прийому пацієнтів), захисту прав споживачів та інші.

За цей період позитивно вирішено 3 звернення щодо ремонту каналізаційного колодязю по вул. Б.Хмельницького, 10а, відновлення каналізаційного колектору по вул. 30 років Перемоги, 12а та роботи ліфта по вул. Визволителів, 73.

На всі звернення керівництвом Рубіжанської міської ради надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 12
візитів сьогодні: 2500
візитів всього: 545417