Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 06.06.2017 по 09.06.2017

Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 06.06.2017 по 09.06.2017

                                                                                                          

За період з 06.06.2017 по 09.06.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 12 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому на виїзних прийомах до міського голови Хортіва С.І. – 5, з урядової гарячої лінії отримано 1 звернення.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

1 – від учасника війни, 2 - від пенсіонерів, 1 – від дитини війни.

Із загальної кількості звернень 9 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 2 – першим заступником міського голови Якуніним О.В.,1 – заступником міського голови Ткачуком В.С.

Традиційно найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, ремонт доріг, ремонт та безоплатне встановлення електричних та газових лічильників, встановлення дорожніх знаків та інші. Таких питань зареєстровано 8.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування), житлових (надання житла переселенцям).

Два звернення згідно з законодавством були переслані за належністю для розгляду та прийняття заходів до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено 3 звернення щодо захисту прав споживачів (заміна стеклопакету), направлення до суду подання про призначення опікуном та поточного ремонту покрівлі над квартирою по  вул. Миру, 22в.

На всі звернення керівництвом Рубіжанської міської ради надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 1527
візитів всього: 593494