Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 29.05.2017 по 02.06.2017

За період з 29.05.2017 по 02.06.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 29 письмових звернень громадян, у тому числі з урядової гарячої лінії отримано 3 звернення, від НДУ Іоффе Ю.Я. – 1, від помічника НДУ Іоффе Ю.Я. – 1,  з гарячої лінії Луганської ОДА – 1, від депутата Рубіжанської міської ради – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

1 – від інваліда війни, 12 - від пенсіонерів, 2 – від ветеранів праці, 3 – від дітей війни, 1 – від інваліда 1 гр., 3 – від інвалідів 2 гр., 1 – від учасника ЛА на ЧАЕС, серед яких 9 – колективних, 2 – повторних, 2 – неодноразових.

Із загальної кількості звернень 24 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 2 – першим заступником міського голови               Якуніним О.В., 2 –заступником міського голови Сидоренковою Л.Р., 1 – керуючим справами виконавчого комітету Арцевим Ю.М.

Традиційно найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель житлових будинків, зріз дерев, благоустрій дитячих майданчиків, капремонт житлових будинків, вивіз сміття, ремонт ліфтів, бездіяльності працівників комунального господарства та інші. Таких питань зареєстровано 16.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, призначення опікуном над недієздатною особою, виплата адресної допомоги, перерахунок пенсії, виплата регресу), житлових (надання житла переселенцям), транспорту (зміна руху міського пасажирського транспорту), праці (отримання архівної довідки про заробітну плату), екології (забруднення повітря неприємними запахами), дотримання законності та охорони правопорядку (боротьба зі стихійною торгівлею самогоном), охорони здоров’я (надання путівки дитині в оздоровчий табір) та інші.

Три звернення згідно з законодавством були переслані за належністю для розгляду та прийняття заходів до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено 20 звернень, з них 17 - щодо надання матеріальної допомоги для лікування та 1 – щодо ремонту покрівлі над квартирою по вул. Володимирській, 47, 2 – щодо отримання акту і ордеру на зріз зелених насаджень.

На всі звернення керівництвом Рубіжанської міської ради надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 4178
візитів всього: 545234