Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 22.05.2017 по 26.05.2017

За період з 22.05.2017 по 26.05.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 33 письмових звернення громадян, у тому числі з урядової гарячої лінії отримано 4 звернення, з гарячої лінії Луганської ОДА – 2, від НДУ Іоффе Ю.Я. – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

1 – від інваліда війни, 1 – від учасника бойових дій, 14 - від пенсіонерів, 2 – від ветеранів праці,  2 – від дітей війни, 1 – від інваліда 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., серед яких 4 – колективних, 1 – анонімне.

Із загальної кількості звернень 27 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 1 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 1 – заступником міського голови Ткачуком В.С., 4 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.

Традиційно найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель житлових будинків, ремонт каналізації в підвальному приміщенні, ремонт доріг та тротуарів, ремонт козирків, заміна трубопроводу газопостачання при встановленні індивідуального опалення, выдлов безпритульних собак та інші. Таких питань зареєстровано 17.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, виплата субсидії та строки її розгляду, надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг), житлових (надання житла переселенцям), культури (діяльність закладів культури), дотримання законності та охорони правопорядку (захист прав споживачів, діяльність працівників дошкільних навчальних закладів) та інші.

За цей період позитивно вирішено 2 звернення щодо захисту прав споживачів та отримання довідки для надання матеріальної допомоги на лікування.

На всі звернення керівництвом Рубіжанської міської ради надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 18
візитів сьогодні: 1533
візитів всього: 593494