Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Народний хор народної пісні відзначив свій 55-річний ювілей

Місяць травень  цього року запам'ятається рубіжанам ще однією яскравою подією в культурному житті міста, а саме - святкуванням ювілею Народного хору народної  пісні, який відбувся 20 травня у великому залі МКУ «Палац культури».

55 років колектив радує своєю вокальною творчістю рубіжан, несучи радість живого і душевного співу в маси.  Маючи за плечима такий солідний термін і багатий творчий досвід, хор по праву може нахвалятися цікавим, насиченим і творчим життям. Впродовж концерту  глядачі не лише могли насолодитися народними і ліричними піснями, але і познайомитися з історією створення творчого колективу. Кожна пісня у виконанні колектива-ювіляра викликала відгук в серцях вдячних  рубіжанських глядачів, які вітали його бурхливими оплесками.                   

Особливими глядацькими симпатіями були відмічені солісти  хору – Ольга Ткачова (є солістом хору 48 років), Анатолій Семіряжко, Надія Стебліна, Валентина Демченко, Наталія Волинкіна (є солістом - 45 років), Віктор Індичій.

Із словами поздоровлення до ювілярів звернулася  начальник відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Вікторія Сидорчук, яка висловила слова подяки Геннадію Васильєву за довголітню працю, професіоналізм, а також слова подяки всьому колективу Народного хору за активну участь в культурному житті міста, популяризацію української народної пісні і творчості на Луганщині. Вікторія Петрівна вручила Почесні грамоти Луганського обласного центру народної творчості і відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради керівникові колективу Геннадію Васильеву і Народному хору народної пісні.  Директор Палацу культури Ганна Бережна у свою чергу привітала колектив з ювілеєм,  акцентуючи увагу на тому, що Народний хор народної пісні – це легенда, а учасники колективу, золотий фонд міського Палацу культури. Після, кожному учасникові були вручені Вдячності і квіти, а також пам'ятні дарунки.  Теплі слова поздоровлення і величезні торти в адресу керівника і колективу були адресовані  і від творчих працівників Палацу культури, і сім'ї Геннадія Васильева. Дитячий зразковий танцювальний ансамбль «Орля» (рук. Роман Головенко), Лідія Рогозіна (рук. Народного хору ветеранів «Червона калина»), циркова студія «Кристал» (керівник О.Ляпаєв), дитячий вокально- хореографічний ансамбль «Ладоньки» (хормейстер Олена Ханенко і балітмейстер Ірина Бахмет) подарували вокальні і хореографічні, циркові номери, українські гуморески, а веселі подружки (Ганна Козлова і Людмила Коваленко) подарували частівки-поздоровлення.

Адміністрація міського Палацу культури, учасники Народного хору народної пісні висловлюють щиру вдячність генеральному директору  ПАТ «Картонно-тарний комбінат» Геннадію Мініну, генеральному директору НВП «Зоря» Олександру Чернецову, голові об'єднаних профспілкових організацій Рубіжнянських хімічних заводів Ользі Трофіменко, голові БФ «Благомир» Олені Доброноговій, депутатові Рубіжанської міської ради Денису Солодкому за безповоротну спонсорську допомогу в придбанні нових сценічних костюмів до ювілею хору.

З свого боку, адміністрація МКП і в подальшому буде докладати максимум зусиль для підвищення рівня проведення культурно-мистецьких та розважальних заходів і створення умов, які б надавали можливість кожному глядачеві, або учаснику аматорського колективу, почувати себе комфортно в стінах закладів культури.

Гарний настрій - це доброта і мудрість разом, це те, чим можна поділитися з оточенням! Саме під таким девізом працюють творчі працівники міського "Палацу культури" та його філії. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 69
візитів сьогодні: 1257
візитів всього: 599657