Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інвестиційні проекти у рамках державно-приватного партнерства

6 квітня 2017 року Торгово-промислова палата України спільно з Чорноморським банком торгівлі та розвитку (ЧБТР) провела бізнес-презентацію для українського ділового співтовариства. Метою даного заходу було впровадження бізнес-стратегії ЧБТР та продуктів Банку, що пропонуються українським державним та приватним компаніям. Увага акцентувалася на пропозиціях ЧБТР середньо- і довгострокового фінансування, гарантіях та інвестиціях в акціонерний капітал практично у всіх секторах економіки.

Генеральний секретар ЧБТР С. Тсокас поінформував, що Банк надає фінансування під проекти за участю підприємств як державного, так і приватного сектора в різних галузях економіки. Максимальний розмір фінансування, який може бути наданий одному позичальнику становить 54 млн. євро, мінімальний - складає, як правило, 3 млн. євро або доларів США. Терміни погашення кредиту зазвичай варіюються від 3 до 10 років в залежності від вимог конкретного проекту. Період, протягом якого клієнт повинен вибрати виділені кошти, як правило, не перевищує двох років.

Кредитування торгових операцій може бути надано на термін від 180 днів до 3-5 років в залежності від виду товару, що фінансується, при цьому ЧБТР може кредитувати до 100% вартості товарних поставок. Наголошено також, що Банк виступає в ролі додаткового джерела фінансування, доповнюючи кошти, надані спонсорами, банками та іншими учасниками проекту. Участь Банку в проектному фінансуванні зазвичай не перевищує 35% від загальних витрат за проектом. У разі інвестиції в капітал компанії, частка Банку не може перевищувати 33% від загальної суми капіталу.

Як правило, це потребує вкладення коштів ініціаторами проекту та іншого банку, або державної підтримки.

Для заінтересованих учасників бути організовані індивідуальні зустрічі з банкірами ЧБТР для обговорення ділових пропозицій. Наприклад, було попередньо розглянуто низку українських проектів, зокрема в галузі деревообробної промисловості та виготовлення будівельних матеріалів на інноваційній основі, суднобудування.

Всього у заході брало участь понад 50 представників, в тому числі Національного банку України, Ощадбанку, Укрексімбанку, Укргазбанку, ДП «Держзовнішінформ» та інших.

За результатами заходу було досягнуто домовленостей про проведення таких бізнес-презентацій на щорічній основі з попереднім відбором найбільш перспективних проектів для розгляду їх спеціалістами ЧБТР. Найближчим часом передбачається підписання Меморандуму про співробітництво між ЧБТР та ТПП України.

У разі наявності перспективних українських проектів, які мають інноваційне спрямування у сферах промисловості, енергоефективності, переробки, розвитку інфраструктури тощо, просимо звертатися до відділу економічного аналізу та інвестиційної політики Рубіжанської міської ради для отримання сприяння подальшої співпраці у даному напрямку ( тел. +380645364703, +380645362007).


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 8625
візитів всього: 602777