Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 15.05.2017 по 19.05.2017

За період з 15.05.2017 по 19.05.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 40 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому та виїзних прийомах до міського голови Хортіва С.І. – 9.

З урядової гарячої лінії отримано 2 звернення, з гарячої лінії Луганської ОДА – 2.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

1 – від інваліда війни, 1 – від учасника бойових дій, 13 - від пенсіонерів, 1 – від ветерана праці,  4 – від дітей війни, 2 – від інвалідів 2 гр., серед яких 2 – колективних.

Усі звернення розглянуті міським головою Хортівим С.І.

Традиційно найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель житлових будинків, ремонт каналізації в підвальному приміщенні, благоустрій території, у тому числі дитячих майданчиків та інші. Таких питань зареєстровано 17.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, встановлення опіки над недієздатною особою), житлових (надання житла переселенцям) та інші.

Три звернення згідно з законодавством були надіслані за належністю на розгляд та прийняття заходів до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено 2 звернення щодо захисту прав споживачів.

На всі звернення керівництвом Рубіжанської міської ради надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 22
візитів сьогодні: 1965
візитів всього: 593491