Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 08.05.2017 по 12.05.2017

За період з 08.05.2017 по 12.05.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 23 письмових звернення громадян.

З урядової гарячої лінії отримано 2 звернення, з гарячої лінії Луганської ОДА – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

1 – від учасника бойових дій, 8 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 3 - від інвалідів 1 гр., 2 – від інвалідів 2 гр., серед яких 3 – колективних, 1 – неодноразове.

Із загальної кількості звернень 19 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 1 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 1 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р., 2 – заступником міського голови Ткачуком В.С.              

Традиційно найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: ремонт покрівель, ремонт доріг, ремонт під’їздів, ремонт фасаду будинку, встановлення дорожніх знаків, нанесення пішохідних переходів, ремонт козирків, ремонт каналізації в підвальному приміщенні, ремонт зливової каналізації та інші. Таких питань зареєстровано 17.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, перерахунку пенсії, виплати регресу, надання адресної допомоги), житлових (надання житла переселенцям), захисту прав споживачів та інші.

За цей період позитивно вирішено 5 звернень щодо продовження функціонування сільськогосподарських ярмарок у місті, отримання акту абстеження зелених насаджень по вул. Трудова, ремонту кухні учаснику бойових дій.

Шість звернень згідно з законодавством були надіслані за належністю на розгляд та прийняття заходів до інших установ та організацій.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1660
візитів всього: 545442