Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Оголошення щодо запрошення до участі у конкурсі по мікропроекту «Безпечне та комфортне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях м.Рубіжне. Будівництво. (коригування)».

Запрошення до участі у конкурсі!

  1. ГО «САМ» та Програма розвитку ООН «Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах Мікропроекту: «Безпечне та комфортне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях м.Рубіжне. Будівництво. (коригування)». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
  2. Конкурсну документацію можна отримати за такою адресою: Луганська обл., м. Рубіжне, пл.Володимирська, 2, офіс. 488. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних  пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою: м. Рубіжне, пл. Володимирська, буд. 2, офіс 488 не пізніше ніж о 08 год. 00  хв. 19 травня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників конкурсу о 08 год. 00 хв. 19 травня 2017 року. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам нерозкритими.
  3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефоном: (099) 0159112 Андрій Миколайович (e-mail: andrlsnk@i.ua), або написавши на адресу: Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, офіс 488.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 14
візитів сьогодні: 16467
візитів всього: 606874