Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 03.05.2017 по 05.05.2017

За період з 03.05.2017 по 05.05.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 28 письмових звернень громадян.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

2 – від інвалідів війни, 6 - від пенсіонерів, 2- від інвалідів 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., серед яких 3 – колективних, 3 – неодноразових.

Із загальної кількості звернень 15 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 11 – секретарем міської ради Соловйовим В.І., 1 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 1 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.               

Традиційно найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: благоустрій території, ремонт покрівель, ремонт балконів, встановлення індивідуального опалення, ремонт тріщин на стінах будинку та інші. Таких питань зареєстровано 11.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, бездіяльність посадових осіб Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду), житлових (надання житла переселенцям), транспорту (зміна руху автобусу «Пшеничне-Рубіжне»), культури (придбання книг з музичної літератури), дій працівників дошкільних закладів, надання торгівельних місць для зайняття торгівельною діяльністю та інші.

За цей період позитивно вирішено 7 звернень щодо вивозу сміття в кварталі по вул. Володимирській, 24а та несанкціонованого звалища в районі будинку № 33 по вул. Визволителів, відновлення роботи ліфту по пр. Московському, 23а, усунення течі каналізації по пр. Переможців, 30, усунення течі на стояку холодної води по вул. Менделєєва, 5, поточного ремонту покрівлі по вул. Будівельників, 18. На інші звернення заявникам надані роз’яснення згідно з діючим законодавством за зверненнями громадян.

Три звернення були надіслані за належністю на розгляд та прийняття заходів до Рубіжанського відділу поліції.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2031
візитів всього: 545126