Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулася онлайн-зустріч міст-побратимів «Поетичні мости єднають серця»

27 квітня 2017 року в кімнаті дозвілля центральної міської бібліотеки до Всесвітнього дня поріднених міст відбулася традиційна онлайн-зустріч «Поетичні мости єднають серця» за участю поетів Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання  «Райдуга» і літературної студії «Слово» міста – побратима Долини Івано-Франківської області.

Провідні фахівці Рубіжанської ЦБC Задорожна В. М. і Долинської ЦБС Фреів Л. І. в своїх привітаннях, співбесіді відзначили, що міжрегіональне культурне спілкування позитивно впливає на імідж бібліотек, зміцнює їх партнерські стосунки.

Керівник «Райдуги»  Петрушенко В.Д. презентував літературний автограф  Рубіжанського літоб’єднання в культурному просторі міста. Задорожна В. М. розповіла про заходи в бібліотеках ЦБC, в учбових закладах, в міських та обласних святах за участю поетів, відзначила, що сьогодні, як ніколи, кожен регіон України має можливість відкрити перед народом красу свого багатства у слові;  щиро подякувала поетів міста Долини за співпрацю.

Поети Рубіжанської літературної організації Мірошниченко З. О., Павленко А. О., Дзюкевич-Потапенко І. В., Петрушенко В. Д., Бутенко О. М., Котова З.О., Сковпін Є. розповіли про свої творчі досягнення, натхненно прочитали вірші, які органічно перегукувалися з віршами поетів міста Долина.

Піднесена доброзичлива культура спілкування протягом відеомосту підтвердила, що творче життя міст-побратимів Рубіжного і Долини невід’ємне від літературного процесу в Україні, всіх нас об’єднує любов до отчої землі і рідного слова, джерела наших літературних  об’єднань невичерпні.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1486
візитів всього: 585099