Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 24.04.2017 по 28.04.2017

За період з 24.04.2017 по 28.04.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 34 письмових звернення громадян.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 2 звернення, від Рубіжанського відділу поліції - 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

9 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 1 – від ветерана праці, 1 – від інваліда 3 гр., 2 – від одиноких матерів, 1 – від багатодітної сім’ї, серед яких 6 – колективних.

Із загальної кількості звернень 26 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 1 – секретарем міської ради Соловйовим В.І., 5 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 2 - заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.               

Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: благоустрій території, ремонт опалення в квартирах, ремонт доріг, ремонт ліфтів, ремонт покрівель, зріз дерев, відлов безпритульних собак, вивіз сміття та інші. Таких питань зареєстровано 40.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, отримання почесного знаку), дотримання законності та охорони правопорядку (захист прав споживачів, куріння в громадських містах, торгівля самогоном), проведення ярмарок та інші.

За цей період позитивно вирішено 27 звернень щодо захисту прав споживачів, виплати соціальної допомоги одинокій матері та надання матеріальної допомоги для лікування.

Три звернення згідно з законодавством були надіслані за належністю на розгляд та прийняття заходів до Рубіжанського відділу поліції, Рубіжанського відділу прокуратури та управління Держпродспоживслужби в м. Рубіжному.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1746
візитів всього: 545457