Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 17.04.2017 по 21.04.2017

За період з 17.04.2017 по 21.04.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 35 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому та виїзних прийомах до міського голови Хортіва С.І. - 12.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 2 звернення, з гарячої лінії Луганської ОДА – 2.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

17 - від пенсіонерів, 2 – від дітей війни, 3 – від ветеранів праці, 1 – від інваліда війни, 1 – від інваліда 2 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., 1 – від багатодітної родини, серед яких 7 – колективних, 2 – повторних.

Із загальної кількості звернень 31 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 4 – першим заступником міського голови                Якуніним О.В.                

Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: благоустрій території, ремонт доріг і тротуарів, ремонт під’їздів, ремонт покрівель, зріз дерев, ремонт каналізації, відлов безпритульних собак, вивіз сміття та інші. Таких звернень зареєстровано 20.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування), земельних відносин (вирішення земельних спорів між сусідами щодо наведення межі земельної ділянки), дотримання законності та охорони правопорядку (захист прав споживачів) та інші.

За цей період позитивно вирішені два звернення щодо надання доступу до інформації та налагодження електропостачання у квартирах.

Одне звернення було надіслане за належністю на розгляд та прийняття заходів до Сєвєродонецького МРУЕГГ ПАТ "Луганськгаз".

Всі отримані звернення були розглянуті згідно з законодавством та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1722
візитів всього: 545446