Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 10.04.2017 по 14.04.2017

За період з 10.04.2017 по 14.04.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 35 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 10.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 5 звернень, з Луганської ОДА – 2, з гарячої лінії Луганської ОДА – 1, з Інтернет-приймальні Луганської ОДА – 1, від депутата рубіжанської міської ради – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

16 - від пенсіонерів, 4 – від дітей війни, 5 – від ветеранів праці, 1 – від учасника бойових дій, 1 – від інваліда 1 гр., 2 – від інвалідів 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від одинокої матері, серед яких 6 – колективних, 2 – повторних, 1 – анонімне.

Із загальної кількості звернень 15 розглянуто секретарем міської ради Соловйовим В.І., 12 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 1 – керуючим справами виконавчого комітету Арцевим Ю.М.                      

 З комунальних питань зареєстровано 14 звернень, а саме: благоустрій території, ремонт під’їздів, ремонт покрівель, ремонт ліфтів, підключення електропостачання, ремонт козирків, ремонт каналізації та інші.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, ремонт квартир пільгових категорій громадян), земельних відносин (наведення межі земельної ділянки), житлових (надання житла), дотримання законності та охорони правопорядку (неадекватна поведінка сусідів), архітектури та інші.

Одне звернення надіслане за належність на розгляд до Рубіжанського відділу поліції та Рубіжанського РЕМ ТОВ «ЛЕО».

За цей період позитивно вирішені два звернення щодо вивезення сміття з дитячого майданчику по вул. Менделєєва, 36б та відновлення електропостачання у гуртожитку по вул. Студентської, 28а.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 10
візитів сьогодні: 6363
візитів всього: 545204