Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Обласний огляд-конкурс майстрів та аматорів народної творчості «Луганщина – світанок України» відбувся у Рубіжному

08 квітня 2017 року у міському Палаці культури відбувся другий відбірковий тур обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Луганщина  - світанок України». Це свято майстрів та аматорів народного мистецтва Рубіжного.

Оцінювала  конкурсну програму  обласна комісія до складу якої увійшли провідні фахівці обласних закладів культури. 

Початком  обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтв «Луганщина - світанок Украиїни» у місті Рубіжне стала вишукана виставка творчого надбання народних митців міста, яка нараховувала 47 майстрів і більш 200 робіт. Це – тільки мала часточка того, що можуть наші аматори. Але й цього було достатньо, щоб осягнути велич та розмаїття талантів наших рубіжан. Наше місто - це місто майстрів, які охоче діляться своєю творчістю, натхненням зі співмешканцями. Це люди доброї душі та щирого серця. У виставці взяли участь члени творчих клубів та культурних закладів Рубіжного. Це клуб «Золоте коло+» (кер.О.Ліхачова,  при міському музеї), клуб «Сударушки» (кер.Л.Третякова,  при міському Палаці культури), клуб «Зустріч» (кер.Г.Малкова, при територіальному центрі). Свої роботи показали вихованці Дитячої школи мистецтв (дир.О.Ганшина), Комплексу позашкільної роботи (дир.Т.Набока), Рубіжанського міського центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (дир.О.Тарасенко). Вдале поєднання різноманітних стилів  та  технік, а це - лозоплетіння, бісероплетіння, живопис, в’язання, вишиванки, декупаж, ляльки-мотанки,  графіка, аплікація  та багато іншого,  зробили дуже вдалим   композиційне рішення виставки. Проведення презентації супроводжували українські музичні композиції у виконанні  викладачки по класу бандури Е.Коскіної. Наприкінці презентації був показаний відеоролик,  як елемент нематеріальної культурної спадщини міста під назвою «Історія зелених насаджень Рубіжного».  

Після відвідування виставки вельмишановне журі зайняли почестні міста у глядацькій залі. 

Розпочався фієричний пролог під назвою «Україна-це ти!». Ведуча концерту, Ганна Бережна, привітала усіх присутніх, представила членів обласної комісії і розпочала концертну програму. 26 найкращіх номерів міста були представлені на суд журі та рубіжан міста. Серед виступаючих були «народні» («зразкові») колективи Палацу культури, а саме: «народний» ансамбль танцю «Барвінок» (кер.К.Саєнко) і «народний» шоу-балет «Вояж» (кер.Н.Рижкова), «народний» хор народної пісні (кер.Г.Васильєв) і «народний» оркестр народних інструментів (кер.Н.Дєнєжкіна), «зразковий» ансамбль танцю «Орлёнок» (кер.Р.Головенко) та «зразковий» вокально-хореографічний ансамбль «Ладушки» (кер.О.Ханенко), а також вокальний ансамбль «Журавка» (кер.В.Кірічек) та чоловічий вокальний ансамбль «Травень» (кер. В.Лебідь) філії МКУ «Палац культури». Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом був представлений «зразковим» вокальним колективом «Камертон» (кер.В.Колесніков) та його солістами. Шквал оплисків отримали учасники циркоквої студії «Кристал» (кер.О.Ляпаєв) та студії естрадної пісні і танцю «Модус» (кер О.Костнікова) МКУ «Палац культури». А вихованці КЗ «Рубіжанська дитяча міська школа мистецтв» продемонстували членам обласної комісії свої дійсно професійні здібності та культуру сцени. Родзинкою концерту став виступ шоу-групи «Нон-стоп» (кер.О.Ханенко) та вокально-інструментальної групи «Lunar Sun» (кер.О.Буров).

Яскравий фінал, а це пісня «Родина» у виконанні соліста вокально-інстументальної групи  Дмитра Ульчіча,  поставив крапку концерту аматорів та майстрів народної творчості Рубіжного перед рубіжанами та членами обласної комісії.

Слід відзначити, що у 2017 року огляд – конкурс проходить під гаслом: «Квітуча Україна – мій рідний край». Огляд-конкурс – це творчий звіт закладів культури перед своїми громадами та підведення підсумків роботи творчих самодіяльних колективів міст та районів Луганської області за два роки. Нам є ким і чим пишатися. У своєму привітанні до самодіяльних артистів та глядачів голова обласної комісії Ірина Дячук висловила щирі слова подяки усім працівникам культури та аматорам народної творчості і дала високу оцінку роботи закладів культури Рубіжного.     


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 22
візитів сьогодні: 1524
візитів всього: 585102