Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 03.04.2017 по 07.04.2017

За період з 03.04.2017 по 07.04.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 38 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на пряму телефонну «гарячу» лінію до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 1.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 6 звернень, з Луганської ОДА – 2, з гарячої лінії Луганської ОДА – 2, з Департаменту ЖКГ Луганської ОДА – 1, від помічника НДУ Іоффе Ю.Я. – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

21 - від пенсіонерів, 4 – від дітей війни, 2 – від ветеранів праці, 1 – від учасника війни, 3 – від інвалідів 1 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., серед яких 8 – колективних.

Із загальної кількості звернень 29 розглянуто секретарем міської ради Соловйовим В.І., 4 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 5 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.                        

 З комунальних питань зареєстровано 19 звернень, а саме: благоустрій території, ремонт доріг, ремонт під’їздів, експлуатація та ремонт житлового фонду, відсутність послуг та інші.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, отримання соціальних виплат, субсидій), зв’язку (відновлення роботи радіо), житла (надання житла переселенцям), дотримання законності та охорони правопорядку (захист прав споживачів) та інші.

Два звернення згідно з законодавством були надіслані за належністю для виконання і надання відповіді заявнику до Рубіжанського відділу поліції та лінійної дільниці № 2 в м. Рубіжному.

За цей період позитивно вирішені два звернення щодо виплати адресної допомоги внутрішньо переселеним особам та призначення субсидії. На решту звернень надані роз'яснення згідно з чинним законодавством за зверненнями громадян.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2994
візитів всього: 545278