Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 27.03.2017 по 31.03.2017

За період з 27.03.2017 по 31.03.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 36 письмових звернень громадян.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 1 звернення, з Луганської ОДА – 14.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

15 - від пенсіонерів, 4 – від дітей війни, 4 – від ветеранів праці, 1 – від інваліда війни, 1 – від учасника бойових дій, 2 – від інвалідів 2 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., 1 - від учасника ЛА на ЧАЕС, серед яких 10 – колективних, 1 – неодноразове.

Із загальної кількості звернень 9 розглянуто секретарем міської ради Соловйовим В.І., 25 - міським головю Хортівим С.І., 1 – заступником міського голови Ткачуком В.С., 1 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.                       

 З комунальних питань зареєстровано 15 звернень з питань зрізу дерев, капремонту покрівель житлових будинків та шкіл, ремонту доріг, відновлення електропостачання, ремонту спортивного залу в ДЮСШ № 1 та малого залу МКУ «Палац культури», зняття оплати за послуги опалення, відновлення роботи ліфту, ремонту аварійного балкону та інші.

Також громадяни звертались за вирішенням соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування, встановлення опікунства над недієздатною особою), культури (придбання книг з музичної літератури), транспорту (зниження тарифів на міжміські перевезення), житла (надання житла переселенцям), дотримання законності та охорони правопорядку (недотримання правил мешкання сусідами) та інші.

Два звернення згідно з законодавством були надіслані за належністю для виконання і надання відповіді заявнику до Рубіжанського відділу поліції.

За цей період позитивно вирішені 34 звернення щодо надання матеріальної допомоги для лікування, підключення електропостачання до бібліотечних філій № 1, 2 та пр. Московського, 1, отримання ордеру на службове приміщення по вул. О.Бондаренка, 6, обрізки дерев по вул. Менделєєва, 25.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 11
візитів сьогодні: 2256
візитів всього: 545153