Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 20.03.2017 по 24.03.2017

За період з 20.03.2017 по 24.03.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 32 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на пряму телефонну «гарячу» лінію до міського голови Хортіва С.І. – 1.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 2 звернення, з горячої лінії Луганської ОДА – 2, 1 – від помічника НДУ Іоффе Ю.Я.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

20 - від пенсіонерів, 5 – від дітей війни, 5 – від ветеранів праці, 2 – від інвалідів війни, 1 – від інваліда 1 гр., 2 – від інвалідів 2 гр., 3 – від інвалідів 3 гр., серед яких 6 – колективних.

Із загальної кількості звернень 18 розглянуто секретарем міської ради Соловйовим В.І., 12 - міським головю Хортовим С.І., 2 – першим заступником міського голови Якуніним О.В.                         

Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: зріз дерев, ремонт покрівель, ремонт під’їздів, неякісне надання послуг, ремонт ліфтів, благоустрій дитячих майданчиків, встановлення будинкових лічильників, відлов безпритульних собак та інші. Таких звернень зареєстровано 19.

Також громадяни звертались з соціальних питань (надання матеріальної допомоги для лікування), зв’язку (неякісне надання послуги), транспорту (тарифи на міжміські перевезення), житла (надання житла переселенцям) та інші.

Чотири звернення згідно з законодавством були надіслані за належністю для виконання і надання відповіді заявнику до інших установ та організацій.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 1487
візитів всього: 593493