Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про особистий прийом громадян заступником голови Луганської ОВЦА Гуц В.В. 21.03.2017

Сьогодні, 21 березня, заступник голови Луганської обласної ВЦА Володимир Гуц в приміщенні Рубіжанської міської ради провів особистий прийом громадян м. Рубіжного.

Під час прийому було розглянуто 13 звернень, у тому числі 7 колективних.

Питання, які порушувалися, стосувалися проведення капітального ремонту покрівель по вул. Студентської, 33 та вул. Будівельників, 29, капітального ремонту дороги по вул. Східної, надання путівки для лікування дитини в м. Трускавець, ремонту малого залу в ГКУ «Палац культури», незгоди з комісійними зборами за оплату комунальних послуг в банківських та поштових відділеннях міста, зниження вартості проїзду в міжміських автобусах.

На прийом до керівника завітали делегації колективів СШ № 10, СШ № 2, ДЮСШ № 1, бібліотечних систем № 1, 2. Люди прийшли просити допомоги в ремонті покрівель, опалення, заміни вікон у школах, ремонту приміщень для занять дітей гімнастикою, налагодження електропостачання в бібліотеках.

Вололодимир Вікторович пообіцяв звернути увагу на кожне звернення, а заявникам – більше співпрацювати з місцевою владою для вирішення проблемних питань.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 14
візитів сьогодні: 1164
візитів всього: 586457