Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 13.03.2017 по 17.03.2017

За період з 13.03.2017 по 17.03.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 37 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі до першого заступника міського голови Якунін О.В. – 4, на пряму телефонну «гарячу» лінію до міського голови        Хортіва С.І. – 2.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 4 звернення, з Луганської ОДА – 2, від депутата Рубіжанської міської ради – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

15 - від пенсіонерів, 5 – від дітей війни, 2 – від ветеранів праці, 2 – від інвалідів війни,1 – від учасника бойових дій, 2 – від інвалідів 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 3 – від інвалідів 3 гр., 1 – від учасника ЛА на ЧАЕС, серед яких             2 – повторних, 4 – колективних, 1- неодноразове, 1 – анонімне.

Із загальної кількості звернень 27 розглянуто секретарем міської ради Соловйовим В.І., 8 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 2 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: зріз дерев, ремонт покрівель, ремонт каналізації, капремонт будинків, відсутність послуг та інші. Таких звернень зареєстровано 17.

Також громадяни звертались з соціальних питань (отримання соціальних виплат, субсидій, надання матеріальної допомоги для лікування), праці (працевлаштування), житлових  (надання житла переселенцям, надання кімнати у гуртожитку), охорони здоров’я (забезпечення засобами лікування), транспорту (зменшення оплати за проїзд) та інші.

Два звернення згідно з законодавством були надіслані за належністю для виконання до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено два звернення щодо зрізу дерева по пр. Московському,9 та ремонту пошкодженого електричного кабелю біля будинку по вул. Миру, 22а. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 22
візитів сьогодні: 1508
візитів всього: 593494