Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 06.03.2017 по 10.03.2017

За період з 06.03.2017 по 10.03.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 52 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому та виїзних прийомах до міського голови Хортіва С.І. – 12, на пряму «гарячу» телефонну лінію до міського голови Хортіва С.І. – 1, на пряму телефонну «гарячу» лінію до першого заступника міського голови Якунін О.В. – 2.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 6 звернень, з гарячої лінії Луганської ОДА – 2.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

27 - від пенсіонерів, 8 – від дітей війни, 2 – від ветеранів праці, 1 – від удова інваліда ЧАЕС, 1 – від інваліда 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1 – від одинокої матері, 1 – від багатодітної сім’ї, серед яких 4 – повторних, 4 – колективних.

Із загальної кількості звернень 43 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 4 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 4 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: зріз дерев. Ремонт покрівель, ремонт каналізації, оплата комунальних послуг, ремонт балконів, забезпечення електропостачанням, антисанітарний стан приміщень та інші. Таких звернень зареєстровано 31.

Також громадяни звертались з соціальних питань (отримання соціальних виплат, надання матеріальної допомоги, надання пільг, надання субсидії), праці (працевлаштування), зв’язку (ремонт радіоточки, тарифи), житлових (надання житла переселенцям, надання кімнати у гуртожитку) та інші.

Чотири звернення згідно з законодавством були надіслані за належністю для виконання до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено одне звернення щодо зрізу дерева. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 1956
візитів всього: 593491