Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В Рубіжному відбувся конкурс «Міс краси «Я – Українка 2017!»

25 лютого 2017 року у місті Рубіжне Луганської області до Міжнародного дня рідної мови вдруге відбувся конкурс патріотичного спрямування для шкільної та студентської молоді «Міс краси  «Я – Українка  2017!». Дев'ять найвродливіших красунь віком від 16 до 20 років  змагалися між собою за почесний титул «Я - українка 2017».

Організаторами конкурсу виступив міський комунальний заклад «Палац культури» за ініціативою директора  закладу Бережної  Г.В. та начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Сидорчук В.П., за підтримки керівника депутатської фракції партії «Опозиційний блок» в Рубіжанській міській раді Чернецова О.І., голови об’їєднаної профспілкової організації Рубіжнянських хімічних заводів, депутата Рубіжанської міської ради Трофименко О.В., депутатів Рубіжанскької міської ради Солодкого Д.С, Денищенко Д.В, Лавренюк С.Ф., заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.

Слід відзначити, що конкурс проводився у два  тури: підготовчий (кастинг) та фінал. До фіналу потрапили лише найкращі, найнеповторніші та найталановитіші дівчата.

Для визначення переможців конкурсу було створено журі до складу якого  увійшли представники та депутати міської ради, партнери та друзі Палацу культури.

Визначення переможців конкурсу проводилось шляхом відкритого голосування членів журі за 10-бальною системою. Учасницям конкурсу краси «Я –Українка 2017»  необхідно було показати свої кращі сторони у кількох конкурсах. Тендітні, звабливі та граціозні дівчата намагались заслужити прихильність суддів у наступних виходах. Конкурс краси було розпочато яскравим прологом «Я люблю свою країну-Україну», під час якого дівчата у перший раз постали перед глядачами та членами журі  в українських костюмах.

Конкурс – візитка «Жива традиція», ведучі розповідали про кожну учасницю (яскраві моменти із заповненої заявки-анкети) у той час коли дівчата  дефілювали  по сцені. Після дефіле учасниці одна за одною вітали глядачів зі сцени.

Танцювальний Конкурс «Танок української краси», дівчата продемонстрували  спільний  конкурсний  танцювальний номер в сучасних українських костюмах.

Конкурс «Таланти твої, Україно!», учасниці у довільній формі демонстрували свій талант на сцені. Співали  українські пісні, дивували глядачів та журі виконанням народних і сучасних хореографічних номерів, а також деякі виявляли себе у розмовному жанрі. 

Найяскравішим став Конкурс вечірньої сукні «Жіноча врода – багатство України»  у якому  дівчата  демонстрували  власну  красу в образі Королеви балу. Слід відзначити, що цей конкурс відбувся завдяки підтримки весільного Салону «Сана», директор Людмила Бессонова.  Дівчата нібито білі лебідоньки з’являлися на головній сцені міста, вродливі і ніжні, особисті і неповторні.

Членам журі також довелося оцінити Фото-конкурс та Конкурс творів-есе «Перлини творчої душі».  Кожна із учасниць  написала   твір за заданою темою.

У проміжках між виходами красунь глядачів дивували та радували своїми виступами колективи Палацу культури та талановиті виконавці міста. Шоу-група «Нон-стоп» (керівники Олена Ханенко та Ірина Бахмет) та Народний ансамбль танцю «Барвінок» (керівник Ксенія Саєнко).  Виступ Народного шоу-балета «Вояж» як завжди, подарував публіці нереальний заряд позитивних емоцій. Солісти  Мілена Логачова, Анастасія Новікова, Анжеліка Ковальчук підкорили глядачів та членів журі своїми яскравими вокальними номерами. Мешканці та гості Рубіжного отримали просто незабутні враження від виступів учасниць циркової студії «Кристал» (керівник Олександр Ляпаєв) Лілії Воронцової та  Анастасії Лєвих.

Почесна місія провести неймовірне свято краси у Рубіжному випала режисеру Народного театру музичної комедії Анатолію Гавві  та молодому і талановитому Євгену Гавві.

По завершенню всіх виступів учасниць, від яких члени журі та глядацька зала була просто у захваті, призові місця конкурсу краси «Я –Українка 2017» компетентне журі розподілили наступним чином: титул Друга віце "Міс Краси»" отримала  Васильченко Вікторія, учениця КЗ «Рубіжанський ліцей», титул Перша віце "Міс Краси" отримала Абишова Єльміра, студентка  Кремінського обласного медичного училища. Титул Міс Краси  «Я - Українка 2017» отримала студентка Рубіжанського політехнічного коледжа Луганського національного університету Дар`я  Кочкіна. Інші красуні отримали титули в наступних номінаціях «Міс Талант», «Міс Фото», «Міс Грація», «Міс Традиція», «Міс Ніжність», «Міс Оригінальність».

Всі учасниці отримали святкові стрічки, дипломи від організаторів конкурсу, статуетки від Рубіжанської міької ради, квіти від Салону квітів «Лаванда» (ПП Гончарова  Катерина), подарунки від керівника депутатської фракції партії «Опозиційний блок» в Рубіжанській міській раді Олександра Чернецова, голови обїєднаної профспілкової організації Рубіжнянських хімічних заводів, депутата міської ради Ольги Трофименко, ТОВ «Рубіжанська панчошна мануфактура» (директор Геннадій Місюренко), а токож  спеціальні призи та подарунки від депутатів Рубіжанської міської ради Дениса Солодкого, Дениса Денищенко, Софії Лавренюк, салону краси «Аніра», Рубіжанського відділу поліції та воєнної прокуратури Луганського гарнізону. Кафе «Козацька рада» (ПП Погодін Андрій)  та  кафе «Ані» (ПП Мхітарян Арман) люб'язно надали сертифікати на святкові вечері «На двох». Слова щирої вдячності слід висловити також приватному підприємцю Віталію Гончарову та Анатолію Герець.

Організатори конкурсу висловлюють подяку усім заповзятливим та небайдужим людям які прийняли участь у проведенні свята дівочої краси, таланту та грації, а також працівникам Палацу культури. Завдяки кожному з них, заходи які проходять у стінах міського Палацу культури становляться яскравими і незабутніми.

Вже після завершення конкурсу і конкурсантки, і глядачі виходили з зали бадьорі, щасливі та задоволені. Такий висновок можна було зробити, дивлячись на щирі усмішки мешканців міста, що завітали до Палацу культури. Краса єднає Україну - саме такий був лозунг цього свята. І в цей день Рубіжне дійсно об'єдналось. Об'єдналось заради щастя, миру та світлого майбутнього. 

 

Директор МКУ «Палац культури»

                                 

                                                                                                       Ганна  Бережна


 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 1144
візитів всього: 585665