Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 27.02.2017 по 03.03.2017

За період з 27.02.2017 по 03.03.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 40 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на пряму «гарячу» телефонну лінію до міського голови Хортіва С.І. – 1, на особистому прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 2.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 8 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

19 - від пенсіонерів, 2 – від ветеранів праці, 3 – від інваліда 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр., 1- від дитини війни, 1 – від учасника війни, 1 – від учасника ліквідації аварії на ЧАЄС, серед яких 2 – повторних, 11 – колективних.

Із загальної кількості звернень 30 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 3 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 1 – секретарем міської ради Соловйовим В.І., 6 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з комунальних питань, а саме: капітального ремонту покрівель, обстеження стану інженерних споруд, зрізу дерев, прибирання сміття, відсутності водопостачання в квартирах, виявлення причини виникнення аварійної ситуації в електромережах, заміни каналізації, благоустрою території та інші. Таких звернень зареєстровано 20.

Також у зверненнях були порушені питання отримання матеріальної допомоги для лікування, надання службового приміщення, кімнати у гуртожитку, перевірки розміру субсидії, надання адресної допомоги, забезпечення медичними препаратами та інші.

 Шість звернень згідно із законодавством були надіслані за належністю для виконання до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено 20 звернень щодо надання матеріальної допомоги для лікування. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 10
візитів сьогодні: 2126
візитів всього: 545426