Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЛЮБИТЕЛІВ ШАХОВОЇ ГРИ ЗАПРОШУЄ КЛУБ «ГАМБІТ»

Вже пів року при міському комунальному закладі «Палац культури» існує і працює клуб за інтересом «Гамбіт» (керівник В.Спасський) - осередок любителів шахової гри. Бажаючі проведення здорового інтелектуального дозвілля мають усі можливості для гри і підвищення шахової майстерності. Світле, чисте і тепле, що взимку дуже важливо, приміщення у дні занять малолюдним не буває. У клубі проводяться турніри, матчеві зустрічі, відбуваються аналізи партій, обговорюються шахові новини, а при бажанні, тут можна пограти без годинника, обов’язків на творчість і романтизм та претензій на несхибну і безпомилкову гру – простий і скромний міжсобойчик.

Нещодавно завершилася відкрита першість клубу. Директор палацу культури, Ганна Бережна, привітала учасників змагання з подією та вручила грамоти і медалі призерам. Переможцями стали відповідно Олександр Тарасенко, Василь Іванович та Павло Сирота.

Каїса, муза шахістів, не оминула і тріумфатора блискавичних шахів, Олександра Нечитайло, що впевнено, без жодної поразки провів турнір і не лишив жодних надій своїм колегам-конкурентам на успіх.

Наразі почався шаховий коловий турнір шахістів-ветеранів.

Постійні відвідувачі клубу висловлюють щиру вдячність робітникам Палацу культури за злагідну роботу у забезпеченні умов нормального функціонування клубу, доброзичливість і підтримку у заняттях цікавою справою шахістів-аматорів Рубіжного.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 22
візитів сьогодні: 4221
візитів всього: 601807