Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 06.02.2017 по 10.02.2017

За період з 06.02.2017 по 10.02.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 30 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на пряму «гарячу» телефонну лінію до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 3.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 13 звернень, з Інтернет –приймальні Луганської ОДА – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

15 - від пенсіонерів, 1 – від ветерана праці, 1 – від інваліда 1 гр., 3 – від інвалідів 2 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., серед яких 2 – повторних, 2 – колективних.

Із загальної кількості звернень 13 розглянуто секретарем міської ради Соловйовим В.І., 8 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 1 – заступником міського голови Ткачуком В.С., 8 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: пришвидшення терміну розгляду документів, незгоди з розміром субсидії та невиплати субсидії, виплати адресної допомоги, отримання матеріальної допомоги для лікування. Таких звернень зареєстровано 10.

Також громадяни звертались з комунальних питань (ремонт покрівель, ремонт ліфтів, газифікація будинку, відновлення газопостачання, ремонт каналізації в квартирі, освітлення вулиць), житлових (обмін квартири), зв’язку (ремонт радіо), транспорту (зміна графіку руху, технічний стан, тарифи на перевезення) та інші.

Чотири звернення згідно із законодавством були надіслані за належністю для виконання до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено 4 звернень щодо призначення субсидії на опалювальний період. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 10
візитів сьогодні: 2842
візитів всього: 545290