Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 30.01.2017 по 03.02.2017

За період з 30.01.2017 по 03.02.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 30 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на пряму «гарячу» телефонну лінію до заступника міського голови Ткачука В.С. – 1.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 13 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

10 - від пенсіонерів, 3 – від дітей війни, 1 – від ветерана праці, 1 – від учасника бойових дій, 2 – від інвалідів 1 гр., 2 – від інвалідів 2 гр., серед яких: 1 – повторне, 3 – колективних, 1 – анонімне.

Із загальної кількості звернень 17 розглянуто секретарем міської ради Соловйовим В.І., 1 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 1 – заступником міського голови Ткачуком В.С., 7 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: пришвидшення терміну розгляду документів та незгоди з розміом субсидії, виплати адресної допомоги, отримання матеріальної допомоги для лікування. Таких звернень зареєстровано 14.

Також громадяни звертались з комунальних питань (ремонт покрівель, ремонт під’їздів, ремонт трубопроводу холодної води, реструктуризація боргу за комунальні послуги, ремонт ліфтів, усунення аварійної сітуації), захисту прав споживачів, транспорту (скарга на водіїв), житлових (надання житла внутрішньо переміщеним особам, самозахоплення квартири, приватизація житла), охорони здоров’я (неналежне ставлення до хворих) та інші.

Два звернення згідно з законодавством були надіслані за належністю для виконання до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено 16 звернень щодо надання матеріальної допомоги для лікування та захисту прав споживачів. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 10
візитів сьогодні: 2516
візитів всього: 545417