Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В БФ №2 відбувся правовий театр «Знай свої права та обовֹ’язки»

1 лютого в рамках проекту «ПОЛІС» (Поліція і Спільнота) працівниками бібліотеки-філіалу №2 була проведена зустріч з працівниками патрульної поліції у стінах Рубіжанської спеціалізованої школи I–III ступенів №7.

Програма „ПОЛІС" має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ.

Запрошені гості: Катерина Листопад, прес-офіцер УПП в м. Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному, командир роти Гвозденко Віктор Олександрович, інспектор Соловйов Михайло Сергійович, інспектор Лагер Дмитро Юрійович розповіли про підрозділи Національної поліції, специфіку та особливості своєї роботи. А також про те, як патрульна поліція забезпечує цілодобове патрулювання, про найбільш цікаві випадки, з якими доводилося мати справу поліцейським, адже патрульна поліція перша, хто реагує на повідомлення про правопорушення, самостійно їх виявляє і припиняє.

Учасники заходу взяли участь у «Правовому театрі» - моделюванні певної складної ситуації, яка може трапитися з кожним. Під час такої гри учасники навчаються, як правильно поводитися в таких випадках, як спілкуватися з патрульними, та передусім, як не потрапляти в подібні ситуації та бути відповідальним громадянином. Важливим є те, що усі ролі, включно з правопорушниками та патрульними, грають звичайні люди, таким чином, ситуація розглядається з усіх боків.

Заздалегідь підготовлені «актори» вдало увійшли в образи запропонованих їм персонажів і дуже цікаво та артистично відіграли такі ситуації як «Меломан» та «У магазині».

Ролі чудово зіграли вихованці Рубіжанського самодіяльного театрального гуртка «Росток» МКЗ «Палац культури», керівник Козлова Анна Анатоліївна. Професійні експерти, патрульні поліцейські, робили висновки та підштовхували дітей до вірних рішень у життевих ситуаціях.

Наприкінці зустрічі присутні не тільки отримали подарунки з логотипами «Моя Нова поліція», а ще фотографувалися та робили селфі із поліцейськими.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 11
переглядів: 14
візитів сьогодні: 3095
візитів всього: 598845