Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулася відеолекція з елементами тренінгу «Все в житті можливо виправити, поки ти живий»

1 лютого 2017 року в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнів 10-Б класу СШ № 10(кл. керівник Зозуля І.С.) відбулося чергове заняття юридичного факультету («ЮФ») у формі відеотренінгу «Все в житті можливо виправити, поки ти живий», яке організували бібліотечні працівники абонементу ЦМБ.

Практичні психологи ЦСССДМ Колодочка Діана Володимирівна і Шифман Юлія Миколаївна, використовуючи відеосюжети, розповіли старшокласникам, як допомогти собі в житті, дали корисні поради: шукати позитив, не боятися приймати рішення, зберігати заряд творчості і розумного ризику, шукати інтерес до різних справ, чітко оцінювати свої достойність і недоліки, вчитися радіти кожному прожитому дню і видобувати з цього корисні  уроки, любити людей, і вони відповідатимуть вам тим же; надали інформацію про соціально-психологічні послуги мобільної бригади центру.

В діагностичній бесіді фахівці за допомогою учнів розкрили теми: «Мої ресурси», «Вчимося розставляти життєві пріоритети»,  «Ваші дії в складній ситуації»,  провели груповий аналіз одержаної присутніми інформації, індивідуальний і колективний розбір різних ситуацій.

Актуальний діалог зі школярами довів, що своєчасне рішення проблем допоможе не потрапити в складні життєві обставини. Кожен старшокласник одержав тематичні флаєри «Як допомогти собі», «Не мовчи, і тобі допоможуть».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 17
візитів сьогодні: 2987
візитів всього: 585906