Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 23.01.2017 по 27.01.2017

За період з 23.01.2017 по 27.01.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 39 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі до першого заступника міського голови Якуніна О.В. – 3.

У зверненнях порушено 44 питання.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 11 звернень, від Рубіжанського відділу прокуратури – 1, з електронної приймальні – 6.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

14 - від пенсіонерів, 2 – від дітей війни, 2 – від ветеранів праці, 3 – від інвалідів 2 гр., 2 – від інвалідів 3 гр., серед яких 2 – повторних, 4 – колективних, 1 – неодноразове, 2 – анонімних.

Із загальної кількості звернень 17 розглянуто міським головою Хортівим С.І., 8 – першим заступником міського голови Якуніним О.В., 1 – заступником міського голови Ткачуком В.С., 13 – заступником міського голови Сидоренковою Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: отримання соціальних виплат, субсидій, невиплата субсидії, її нарахування та розмір, виплата адресної допомоги, отримання матеріальної допомоги для лікування. Таких звернень зареєстровано 19.

Також громадяни звертались з комунальних питань (ремонт покрівель, наладка системи опалення у квартирах, ремонт балконів, зріз дерев, освітлення вулиць, відкриття особових рахунків по електроенергії, ремонт каналізації, оплата комунальних послуг та інші), захисту прав споживачів та інші.

Три звернення згідно з законодавством були надіслані за належністю для виконання до інших установ та організацій.

За цей період позитивно вирішено 3 звернення щодо призначення, перерахунку та подовження виплати субсидії. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1576
візитів всього: 545176