Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбувся виховний захід до Дня Соборності України «Моя єдина Україна»

З метою виховання у підростаючого покоління патріотичного ставлення до Батьківщини, виховання громадянської гідності, відповідальності за майбутнє своєї країни 24 січня 2017 року у центральній міській бібліотеці відбувся виховний захід «Моя єдина Україна»,  присвячений  Дню Соборності України.

На заході були присутні  підлітки, які мають проблеми із законом та представники кримінальної  інспекції. Присутні прослухали змістовну розповідь завідуючої відділом мистецтв ЦМБ Брігідєр І.А.  про історію об’єднання українських земель та досягнення України за роки незалежності, подивились документальні кадри проголошення Акта злуки та об’єднуючої акції 21  січня 1990 року, коли мільйони українців вишикувалися в справжній живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова. Наприкінці заходу учасники змагалися в конкурсах на знання  української історії та культури. Переможці отримали призи.

Також з промовою виступила член  громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга»»  Мірошниченко Зоя Олександрівна яка  прочитала свої  вірші, присвячені Україні.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 21
візитів сьогодні: 16434
візитів всього: 606861