Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Бібліотеки Рубіжанської ЦБС підготували і провели цикл заходів Дня Соборності України

22 січня 1919 року в літопису українського народу з’явилася ще одна важлива сторінка. В цей день на Софійській площі в Києві був проголошений Акт Злуки – в єдину самостійну українську соборну державу з’єдналися Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка.

Бібліотеки Рубіжанської ЦБС підготували і провели цикл заходів до цієї дати: 16 січня у читальному залі ЦМБ – інформаційна брама «В єднанні сила!» (для широкого кола користувачів); 19 січня у Центральній дитячій бібліотеці – інформ-асорті «В кожнім серці - зернині – ми єдина родина і одна Україна на великій землі»; у бібліотеці-філії №1 – інформаційний огляд-діалог «Соборна. Вільна. Самостійна» (для учнів ЗОШ №1); у ЦДБ – актуальний репортаж «Україно, соборна державо, сонценосна колиска моя!» (для учнів старших класів); 20 січня у бібліотеці-філії №2 – відео-бесіда «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна і сильна!» (для юнацтва); 20 січня у літературній вітальні ЦМБ – святковий захід «Соборна Україна – одна на всіх як оберіг» (для широкого кола користувачів); 22 січня у відділі абонементу ЦМБ – огляд-інформаційна орбіта національної свідомості «Україна соборна та суверенна» (для широкого кола користувачів); у відділі мистецтв ЦМБ – тематичний перегляд «Соборна, вільна, кольорова» (для широкого кола користувачів).

Під час свята «Соборна Україна – одна на всіх як оберіг», яке відбулося 20 січня у ЦМБ ведуча – завідуюча ВМ ЦМБ Брігідер І.А. розповіла присутнім про цю історичну подію – Акт Злуки, від якої проліг відлік новітнього літочислення України. На заході лунав Державний Гімн України, свої вірші, присвячені Україні, читали поети громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга» Мірошниченко З., Дзюкевич-Потапенко І. Захід супроводжувався показом слайдів, відео про День Соборності і Свободи України, виконанням пісень «Під небом України» (М. Михайленко), «Українська мова» (І. Бондарчук), виступом бандуристки, викладача відділу народних інструментів ДШМ Коскіної Є. Наприкінці свята ведуча наголосила – ми пишаємось тим, що ми українці, впевнено дивимось у майбутнє, і щиро віримо, що воно у нас є.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 13
візитів сьогодні: 1889
візитів всього: 585598