Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 16.01.2017 по 20.01.2017

За період з 16.01.2017 по 20.01.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 47 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому та виїзному прийомах до міського голови Хортіва С.І. – 10.

У зверненнях порушено 50 питань.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 5 звернень, від депутатів Рубіжанської міської ради – 2.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

22 - від пенсіонерів, 4 – від дітей війни, 6 – від ветеранів праці, 2 – від інвалідів 2 гр., 3 – від інвалідів 3 гр., 2 – від багатодітних сімей, серед яких 6 – колективних, 5 – повторних, 1 – анонімне.

Із загальної кількості звернень 42 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 5 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: субсидії: умови отримання, невиплата та розмір, виплата адресної допомоги, отримання матеріальної допомоги для лікування. Таких звернень зареєстровано 15.

Також громадяни звертались з комунальних питань (ремонт покрівель та усунення недоліків ремонту, наладка системи опалення у квартирах, ремонт балконів, зріз дерев, ремонт доріг та тротуарів, ремонт ліфтів, санітарний стан будинків, освітлення вулиць, відкриття особових рахунків по електроенергії та інші), праці (отримання трудової довідки про заробітну плату для начислення пенсії), житлових (прописка, надання житла переселенцям, надання кімнати у гуртожитку), захисту прав споживачів, земельних відносин (отримання довідки про нормативну грошову оцінку землі та нарахування площі земельної ділянки для садових товариств, виділення земельної ділянки для тимчасового користування, право встановлення огорожі без погодження із сусідами), зв’язку (ремонт радіоточки), торгівлі (створення соціальних ринків, організація торгових ярмарок), праці (отримання довідки про заробітну плату, невиплата заробітної плати).

Одне звернення згідно з законодавством було надіслане за належністю для виконання до ТОВ «БКФ».

За цей період позитивно вирішено 8 звернень щодо списання заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення по вул.. будівельників, 34, пр. Московському, 11, призначення та перерахунку субсидії., призначення соціальної допомоги при народженні дитини, ямкового ремонту дороги по вул.. Менделєєва. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 4158
візитів всього: 545233