Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Всеукраїнський проект для молодих митців «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2016

З метою виявлення юних талантів у напрямку образотворчого та декоративного мистецтва, підтримки їх творчого потенціалу й презентації кращих творів, в грудні 2016 р. у м. Львів відбувся щорічний Всеукраїнський проект «Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ».

До участі в Проекті цього річ подано понад 700 робіт, участь у конкурсі взяло 558 робіт з 20 областей України. До складу журі запрошено 9 фахівців з образотворчого та декоративного мистецтва із України, Польщі та Грузії.

Відбувалось творче змагання за трьома віковими категоріями: 5-7, 8-12 та 13-16 років. Конкурсні роботи учнів відділення образотворчого мистецтва КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» Рубіжанської міської ради Луганської області також були відзначені професійним журі:

 

 Диплом - «Погода сьогодні, як раз для польоту!», Гончарова Анжеліка  (викл. Ткачук К.С.);

 

Диплом - «Казкова сопілка», Глушкова Анастасія (викл. Крутьєва О.П.);

 

Диплом - «Кавуниця – небилиця»,  Ісманицька Дар’я (викл. Крутьєва О.П.);

 

Диплом (особлива відзнака) - «Лебедине озеро», Іваненко Ксенія (викл. Соловйова Г.В.);

 

ІІІ місце (вікова категорія 5 – 7 років) - «Музикальний кіт», Мирошніченко Малєна (викл. Бондар С.М.);

 

ІІ місце (вікова категорія 8 – 12 років) - «Викрадачі часу», Атаманова Єлизавета (викл. Бондар С.М.).

 

Відкриття експозиції відбулось в Львівському палаці мистецтв у грудні 2016 р.. Дякуючи намаганням партнерів Проекту, «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» прозвучали у Львові, Києві, Дніпрі, Житомирі (Україна), Варшаві та Кракові (Польща), Цугу (Швейцарія), Мілані (Італія), Банській Бистриці (Словаччина). На сьогодні експозиції оглянуло тисячі осіб. Впродовж лютого 2017р. виставка розгорнеться у Києві, в березні — у Дніпропетровську, в квітні — у Житомирі. У травні – вересні 2017 р. «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» мандруватимуть виставковими залами партнерів Проекту поза межами України: Польщі, Італії, Швейцарії, Словаччини.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 15
візитів сьогодні: 2824
візитів всього: 598843