Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 10.01.2017 по 13.01.2017

За період з 10.01.2017 по 13.01.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 13 письмових звернень громадян.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 3 звернення, з Луганської ОДА – 1, від депутата Рубіжанської міської ради – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

 6 - від пенсіонерів, 1 – від дитини війни, серед яких 4 – колективних (20 підписів).

Із загальної кількості звернень 10 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 3 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.

Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: нарахування субсидій, опікунство, виплата адресної допомоги, отримання матеріальної допомоги для лікування. Таких звернень зареєстровано 8.

Також громадяни звертались з комунальних питань (капремонт покрівель, наладка системи опалення у квартирах, ремонт балконів), праці (отримання трудової довідки про заробітну плату для начислення пенсії) та інші.

Одне звернення згідно з законодавством було надіслане за належністю для виконання до УПФУ в м. Рубіжному.

За цей період позитивно вирішено 5 звернень щодо заміни колектору холодної води по вул. Менделєєва, 36б, призначення та перерахунку субсидії. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 6494
візитів всього: 545203