Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 03.01.2017 по 06.01.2017

За період з 03.01.2017 по 06.01.2017 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 18 письмових та усних звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М. – 1.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 7 звернень, з електронної приймальні Луганської ОДА – 1, 1 - з військової прокуратури сил АТО.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

 8 - від пенсіонерів, 2 – від дітей війни, серед яких 1 – колективне, 2 – повторних.

Із загальної кількості звернень 9 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 6 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу керуючого справами виконавчого комітету Арцева Ю.М.

Найбільша кількість звернень надійшла з соціальних питань, а саме: призначення та отримання соціальних виплат, субсидій, термін розгляду документів, невиплата соціальної допомоги, отримання матеріальної допомоги для лікування. Таких звернень зареєстровано 10.

Також громадяни звертались з комунальних питань (ремонт покрівель, ремонт доріг, усунення недоліків після проведених ремонтних робіт), праці (отримання трудової довідки для начислення пенсії), захисту прав споживачів та інші.

За цей період позитивно вирішено 2 звернення щодо призначення та перерахунку субсидії. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2226
візитів всього: 545152