Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 26.12.2016 по 30.12.2016

За період з 26.12.2016 по 30.12.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 22 письмових звернення громадян.

У зверненнях порушено 23 питання.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 10 звернень, з телефонної «гарячої» лінії голови Луганської ОДА – 1.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

 5 - від пенсіонерів, 1 – від інваліда 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., серед яких 2 – колективних, 1 – анонімне.

Із загальної кількості звернень 13 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 7 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р., 1 – на адресу заступника міського голови Ткачука В.С.

З комунальних питань зареєстровано 7 звернень, а саме: ремонт покрівель у житлових будинках, ремонт опалення в квартирах, оплата комунальних послуг та інші.

Також заявники зверталися за вирішенням питань соціального захисту          (надання матеріальної допомоги для лікування, умови отримання соціальних виплат, відмова в призначенні субсидії, терміни розгляду документів, надання пільг), захисту прав споживачів та інші.

За цей період позитивно вирішено 2 звернення щодо отримання ордеру на квартиру по вул. Чехова та викачки каналізаційної ями по вул. Лазутіна. На інші звернення надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 17
візитів сьогодні: 1524
візитів всього: 593494