Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про звернення громадян, що надійшли до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету за період з 19.12.2016 по 23.12.2016

За період з 19.12.2016 по 23.12.2016 до Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету надійшло 25 усних та письмових звернення громадян, у тому числі на особистому прийомі до міського голови Хортіва С.І. – 11.

У зверненнях порушено 28 питань.

З урядової гарячої лінії зареєстровано 6 звернень.

Серед отриманих звернень від пільгової категорії громадян надійшло:

 6 - від пенсіонерів, 2 – від дітей війни, 2 – від ветеранів праці, 1 – від інваліда 1 гр., 1 – від інваліда 2 гр., 2 – від одиноких матерів, серед яких 3 – колективних, 2 – повторних.

Із загальної кількості звернень 19 зареєстровано на адресу міського голови Хортіва С.І., 6 – на адресу заступника міського голови Сидоренкової Л.Р.

З комунальних питань зареєстровано 12 звернень, а саме: ремонт покрівель, ремонт опалення в квартирах, ремонт каналізації, благоустрій території, оплата комунальних послуг та інші.

Також заявники зверталися за вирішенням питань соціального захисту (невиплати соціальної допомоги, надання матеріальної допомоги для лікування, умови отримання соціальних виплат, відмова в призначенні субсидії, терміни розгляду документів), житлових (надання кімнати у гуртожитку), зв’язку (робота радіо), праці (працевлаштування, оплата праці), транспорту (робота приватних перевізчиків), архітектури (порушення будівельних норм) та інші.

Чотири звернення згідно з законодавством були надіслані за належністю на розгляд для виконання до інших установ та організацій.

За цей період вирішені позитивно 3 звернення щодо надання субсидії. На інші звернення надані роз’яснення згідно з діючим законодавством за звернення громадян.

Всі отримані звернення були розглянуті та надані відповідні доручення щодо уважного розгляду та виконання питань, поставлених у них громадянами.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 19
візитів сьогодні: 2108
візитів всього: 592273