Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Україна очима дитячого серця»

З 3 по 9 грудня 2016 року в  Верховній Раді України відкрилась виставка образотворчого мистецтва учнів шкіл естетичного напрямку Луганської та Донецької областей  «Україна очима дитячого серця».

Учні відділення образотворчого мистецтва КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» Рубіжанської міської ради Луганської обл. представили на цю виставку багато творів у різних  жанрах  і техніках (живопис, декоративна композиція , ін). Зокрема,  це Шаповалова Карина, Глушкова Анастасія (викл. Крутьєва О.П.); Бабаш Валерія, Зеленська Поліна, Будакова Анастасія (Кравченко О.Г.); Свердловська Єлизавета, Скороход Єлизавета (викл. Соловйова Г.В.); Крохмаль Марина,  Клюкало Ростислав, Теменко Анастасія,  Дюбіна Надія,  Бондар Кристина,  Іванова Валерія, Прихач Софія (викл. Бондар С.М.); Іваненко Ксенія, Чередніченко Валерія (викл. Ткачук К.С.).

   Метою виставки стала необхідність  звернути увагу суспільства на потреби та  проблеми дітей, які проживають у  прикордонних районах Луганської та Донецької областей.   У своїх роботах діти зображують сюжети, пов’язані з історією і сьогоденням нашої країни, вони оспівують  любов до рідного краю та  до його людей,  і кожен з них мріє про майбутнє, де буде мир  та злагода. Добрі, ніжні та казкові роботи дітей привертають увагу  та не залишають нікого байдужим. Експозицію продовжено до 16 грудня 2016 р.

 Виставка організована Міжнародним жіночим клубом Києва, особисто Тетяною Сахарук, яка доклала багато зусиль, щоб ця виставка відбулась.

 Від щирого серця хочемо подякувати Вам, Тетяно, та Вашим однодумцям за надану можливість участі  у такому важливому для наших дітей  мистецькому заході.

Окремо дякуємо адміністрації Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв, її директору О.А.Ганшиній, виконавчому комітету Рубіжанської міської ради, Рубіжанському  картонно-тарному комбінату, та її гендиректору Г.М.Мініну, всім, хто доклав зусиль, щоб ця виставка відбулась і здійснилась  дитяча мрія.

Щиро дякуємо Народним депутатам України за  проявлену увагу  до дитячих малюнків та за те, що відвідали виставку.

 

Офіційний портал Верховної Ради України  http://www.rada.gov.ua/news/Novyny/138321.html


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 17
візитів сьогодні: 1152
візитів всього: 585664